ŞUSKİ HALKLA İLİŞKİLER MERKEZİ HİZMETTE


ŞUSKİ Genel Müdürlüğünde kurulan Halkla İlişkiler Merkezi sayesinde gelen talep ve başvurular anında çözülüyor.

ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ana hizmet binası girişinde kurulan Halkla İlişkiler Merkezi, hizmet alanı kapsamında bulunan merkez ve kırsal mahallelerdeki vatandaşların, görüş ve düşüncelerini, istek ve şikâyetlerini cevaplamaktadır. Ayrıca verilen dilekçe ve başvurular değerlendirilerek, ilgili birimlere hızlıca yönlendirilmektedir. Etkin ve verimli bir iletişim ortamı oluşturmak amacıyla kurulan birimi ziyaret eden Şanlıurfa muhtarlar dernek başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz ve yönetim kurulu üyeleri, ŞUSKİ Genel Müdürümüz M.Emin Özçınar’la görüşerek fikir alış verişinde bulundular.

HAKTANKAÇMAZ; “ASLINDA KURUMSALLIK BUDUR”

Ziyaret kapsamında konuşan Dernek Başkanı Haktankaçmaz; “Bizler muhtar arkadaşlarla ziyarete geldik burada iyi bir değişimin olduğunu gördük. Vatandaşlar, özellikle biz muhtarlar alt yapı arızaları için yapılacak olan talepler, dilekçeler buradaki personeller tarafından güzel bir şekilde karşılanarak ilgili birimlere doğru şekilde yönlendiriliyor. Yerel anlamda biz muhtarlar olarak en rahat çalıştığımız yerlerden biri de ŞUSKİ Genel Müdürlüğüdür, çünkü doğru yönlendiriliyoruz, taleplerimiz kısa sürede gerçekleştiriliyor, esasında kurumsallık budur bana göre aslında bu bir iltifat değil, bu birilerini iyi gösterme de değildir bunlar samimi birer konuşmadır. ŞUSKİ Genel Müdürlüğümüze bu birimi açtığı için muhtarlar adına çok teşekkür ederiz” dedi.

 

GENEL MÜDÜR ÖZÇINAR; “MUHTARLARIMIZIN VE AZİZ ŞANLIURFA’LI HEMŞERİLERİMİZİN EMRİNDEYİZ”

ŞUSKİ Genel Müdürümüz M.Emin Özçınar, her zaman muhtarların ve vatandaşların emrinde olduğunu ifade ederek şunları söyledi; “Bugün bizleri Şanlıurfa muhtarlar dernek başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret ettiler. Bu merkezimizi yeni faaliyete aldık gerek merkez gerek ise kırsaldaki muhtarlarımızın talepleri ve işlerinin çabuk çözülebilmesi için bu birimi oluşturduk, bizler muhtarlarımızın ve aziz Şanlıurfa’lı hemşerilerimizin emrindeyiz. İnşallah kendilerini memnun edebilme ihtiyaçlarını karşılayabilme adına bu güzel çalışmalarımız devam edecektir. Bizlere nazik ziyaretlerinden dolayı Şanlıurfa muhtarlar dernek başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz ve muhtarlarımıza teşekkür ederiz. İnşallah, Şanlıurfa’da daha güzel hizmetleri vatandaşlarımızla, sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarımız ile hep birlikte yapacağız” dedi.