Şuski, Kırsal Mahallelerin Alt Yapı İhtiyaçlarını Tamamlıyor


ŞUSKİ Genel Müdürü Muhammed Said Güllüoğlu, teknik ekiple birlikte alt yapı ihtiyacı duyulan kırsal mahallelerde inceleme yaptı.

Şanlıurfa’nın tümünde alt yapı çalışmalarını aralıksız ve eşit sürdüren ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, kırsal mahallelerde alt yapı eksikliklerini yerinde tespit etmek için muhtarlar ve vatandaşlarla tek tek görüşülerek gerekli planlama ve çalışma için teknik ekipler hazırlıklarını belirlediler. ŞUSKİ Genel Müdürlüğü koordinesinde yapılan tespit çalışması ile hem merkezde hem de kırsal mahallelerde vatandaşların ihtiyacı talebi dinlenerek gerekli iş ve işlemler yapılması için çalışmalar devam ediliyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları doğrultusunda ŞUSKİ Genel Müdürümüz Muhammed Said Güllüoğlu, Eyyübiye İlçe Belediye Başkan yardımcısı Ali Çiftçi ve teknik ekipler Sağlık ve Selman kırsal mahallelerinde yaptıkları ziyarette ihtiyaç duyulan kanalizasyon ve yağmur suyu drenaj hat uygulaması için gerekli hazırlıklar ile planlamalar yapılarak çalışmalara en kısa sürede başlanılacağı ve çözüme kavuşacağı kararı verildi.