BÜYÜKŞEHİR VE ŞUSKİ’DEN ŞANLIURFA’YA 2 ÖDÜL


Stratejik Araştırmalar ve Geliştirme Derneği (SAGEDER) tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen ‘Güneydoğu Anadolu Bölgesi 3. Su ve Çevre Ödülleri’ düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Türkiye genelinde Büyükşehir Belediyeleri, Belediyeler ve Sular İdareleri arasında düzenlenen ödül törenine katılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Dr.Ahmet İNAN ve ŞUSKİ Genel Müdürü M.Hamdi US, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ve ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne takdim edilen ödüllerini aldılar.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi “EN HIZLI GELİŞEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ” ödülüne layık görülürken, ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ise “EN İYİ SİSTEM ALTYAPISI” ödülünü aldı.

Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Çiftçi’ye vekaleten katılan Başkan Vekili Dr.Ahmet İnan; “Şanlıurfa Güneydoğuda gerçekten yıldızı parlayan bir şehir. Geçmişiyle, tarihiyle, kültürüyle, musikisiyle, yemeğiyle, akla gelebilecek her türlü insanı yaşatan vasıflarıyla Urfa gerçekten Bölgemizde, Türkiye'mizde yıldızı parlayan ve büyüyen bir şehir” diye konuştu.